Hall of Fame

metronoom
klik

Lijst van cd opnames

Pieter Wispelweij, cello – Britten The three cello suites (Globe)
Maarten Koningsberger, Olga Franssen en Esther Steenbergen, zang en twee gitaren – Die Schöne Müllerin, – Schubert (Etcetera)
Fred Oldenburg, piano – Frans Liszt Etudes d’ExecutionTranscendantes (Marcato Keyboard)
Icarus Ensemble – Fontana Sonatas (Claves)
Icarus Ensemble – Flights of fancy (Claves)
Lacrimae Ensemble – Celeste Giglio (Erasmus)
Nieuw Sinfonietta Amsterdam – van Bree Allegro voor 4 strijkkwartetten
Blokfluitkwartet Brisk – Music of the Spheres (Globe) met Maarten Koningsberger en Mike Fentross No more, Good Herdsman
Helios Ensemble – Ludwig Otten composities
Nieuw Ensemble – bijdrage aan cd New Music from China (Zebra)
Jasper van ‘t Hof, piano – at the Concertgebouw (Passport)
Brabants Kamerorkest / Musica Ducis – 2 cd’s div. componisten
Gordion Ensemble – Beethoven
Beitske Verheij en Bernd Brackman, cello en piano – Villa Lobos (Erasmus)O Canto do Cisno Negro
St. Agathakerk, Lisse – wegens 100 jarig bestaan St Agathakerk Lisse
Kathedrale Koor St. Bavo – Unto us is Born a Son, Kerst cd (Vanguard Classics)
Kathedrale Koor St. Bavo – Jubilate Deo (Vanguard Classics)
voor Unisono – Kunstfactor – vele cd’s in de serie voor Nederlandse Componisten (Unisono)
voor CNM – Klassiek en Romantiek (CNM)
Duo Modern, fluit en klarinet – 20e eeuws repertoire
Artemis Ensemble – Bridge/Eröd/Schumann cd
Lysenkokoor – Goddelijke liturgie volgens de Byzantijns-Oekraïnse ritus
Gending, hedendaagse gamelan muziek – Kompakt & Licht
Holland Music Sessions – live cd’s 1993 1994 1995
Chantal Bohets, piano – 24 Preludes Debussy
Albert Vives Valls, piano – piano
voor Stichting Collage – Al die namen, al die meeverbrande namen
Kathinka Minzinga, zang – Scandinavian Art Songs
Stabat Mater – Stabat Mater Dvorak live cd
Pier-K – Hermina Maria Dijk
Ineke Bosch, piano – Fauré/Ravel (Erasmus)
Accordeon Ensemble Alphen Opus 2 – Definitely Dutch
Veel van mijn live-opnamen zijn gemaakt voor de Concertzender
Orkest van de 18e eeuw
Nieuw Sinfonietta Amsterdam
Amsterdam Mozart Players
Amsterdamse Bach Solisten
Nederlands Kamerkoor
Noordhollands Philharmonisch Orkest
Studio Laren
Amsterdamse Cantorij
Philomel
Schönberg Kwartet
Ronald Brautigam
the Scholars
Chanticleer
Radio Blazers Ensemble
Pieter Wispelweij
Gyorgy Sebok
Kamerkoor Stockholm
Ensemble Bouzignac
Residentie Kamerkoor
Ann Monoyios
Schola Cantorum Amsterdam
Rotterdams Philharmonisch Orkest
Combattimento Consort
Mondriaan Kwartet
Nederlands Blazers Ensemble
Nederlandse Bach Vereniging
Musica ad Rhenum
….om een paar bekende namen te noemen
recente toevoegingen zijn:
Rubens Kwartet
ASKO / Schönberg Ensemble
Andreas Scholl
Amsterdam Klezmer Band
Lisa Ferschtman met Enrico Pace
Ethel Quartet
Lunapark
Osiris Trio
Ragazze kwartet
Ralph van Raat
Ensemble Gending
Slagwerk Den Haag
Nieuw Ensemble
Calefax
Zapp4
Insomnio
Een hele serie opnamen, die op cassette verscheen, was de Herkenning en de Erkenning in Diligentia, Den Haag, samengesteld door Piet Veenstra.
Voor Classic fM heb ik rond 1995, toen ze nog live-opnamen uitzonden, gedurende twee seizoenen concerten opgenomen, de meeste bij Cristofori in Amsterdam, samen met producer Robbert-Jan de Neeve. Nicolai Luganski, Amsterdams Gitaar Trio, Bernd Brackman met Jacques Zoon.

Verder mag genoemd worden:
CREA Orkest van de universiteit van Amsterdam
Studenten Koor Amsterdam
Symfonie Orkest Haerlem
Kerkraads Symfonie Orkest
Amsterdams Universiteits Koor
Conservatorium Orkest van Amsterdam

In de afdeling pop- en jazzmuziek ofwel ‘lichte’ muziek

Torello and the Jive Bugs – cd Get that swing, honey! (RockHouse)
Duo Strijk en Zet – cassette (cello en accordeon)
Pier-K / CKC – div. jaarlijkse pop en compositie cd’s
Muziekschool Den Helder – compositie cd
Ben Vlijmincx – cd Good Grief
Stan & Wietse – cd Alles zo anders
Frok – demo cd
en voor de Concertzender:
opnames op het North Sea Jazz Festival
het Haagse Pure Jazz Festival
en in Tilburg het Festival Mundial verder:
the Very Next
Delmontis
Bruut
Benjamin Herman
Margriet Sjoerdsma
Doeshka
Roos Jonker

Van voor het cd tijdperk

Kafblau – LP Looking for adventure (jaren tachtig)
Michel Banabila – bijdragen aan LP Marilli
Bogdan Wlosik – EP zonder titel
Agonie Ajournée – LP zonder titel
Het Gesprek – LP bij tijdschrift over gesprekken
Les disques du crépuscule – White birds, Possessed by the stars (opname en altviool) (Crépuscule)
The Group Tim – performance
Sam Bellow Band – diverse liedjes
Bas Odink – kinderliedjes
Meftuni – Turkse ballades
Blymaere – reli-pop
Judy Nylon – div. nummers
Queen Size – close harmony
Vincent Two – div. nummers
Vandaar – diverse nummers
Illusions – demo
Daisy & the Amazing Ventilators – demo
Hein Peijnenburg et al – Lubka
Kenvermogen – demo
Yvonne Oerlemans – muziek en opname bij twee van haar videofilms, (met Harold Schellinx)
Detwiehl – bijdrage aan Detwiehl cassette’s (muziek en opname, met Harold Schellinx)Rain Faces, Tear Faces
Paardebloem, Ierse folkmuziek – waarschijnlijk mijn eerste betaalde opname (1983)Irish music